Şahin “Sağlıklı çalışma alanları diliyorum”

14 Mart 2019 Perşembe 16:57

Şahin “Sağlıklı çalışma alanları diliyorum”

Şahin “Sağlıklı çalışma alanları diliyorum”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ak Parti Belediye başkan adayı Erol Şahin ve eşi Feyzan Şahin, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte 14 Mart Tıp bayramı dolayısıyla sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladı.

Ereğli Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, beraberinde eşi Feyzan Şahin ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte sırası ile Devlet hastanesi, Özel Anadolu Hastanesi, Özel Echomar hastanesi ve Yalçınkaya Tıp Merkezi’ni ziyaret etti.

Yalçınkaya Tıp Merkezi’ni ziyaret eden Şahin ve beraberindeki heyet, Yalçınkaya Tıp Merkezi yönetim kurulu başkanı Doktor Naci Yalçınkaya’ya eşi ile birlikte çiçek takdim etti.  Naci Yalçınkaya ve ekibinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Erol Şahin “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Bu vesile ile Başta Naci Yalçınkaya hocamız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın bayramlarını kutluyorum. Son yıllarda sağlık alanında ciddi atılımlar sağlandı. Gerek devlet hastanesi gerekse de özel hastanelerimizde ileri teknoloji cihazlarımızla hizmet veriliyor. Bir özel hastanemizde Kalp ve damar cerrahisi ile ilgili yapılan çalışmaları duyduğumuzda bölgemiz adına çok mutlu olduk. İnşallah en kısa zamanda diğer hastanelerimizde de bu tür sağlık hizmetlerinin yer almasını temenni ediyoruz. Sağlık çalışanlarımıza da kazasız belasız günler diliyoruz. Sağlıklı çalışma alanları diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalçınkaya Tıp Merkezi yönetim kurulu başkanı Doktor Naci Yalçınkaya’ da konuşmasında sağlık çalışanlarına yapılan şiddete yer verdi. Yalçınkaya sağlık çalışanlarının birçoğunun uğradıkları saldırı sonucu hayatlarını kaybettiğini ve böyle olayların bir daha yaşanmamasını dilediklerini kaydetti.

Ziyaret Ereğli Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, beraberinde eşi Feyzan Şahin ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Tıp merkezi çalışanlarına karanfil dağıtımı ve hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yorumlar