Posbıyık ziyaretlerini sürdürüyor…

14 Mart 2019 Perşembe 10:43

Posbıyık ziyaretlerini sürdürüyor…

Posbıyık ziyaretlerini sürdürüyor…

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık soğuk ve yağışlı havaya rağmen saha çalışmalarına devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık yanında belediye meclis üyeleriyle birlikte Kışla Sanayi Sitesi’ndeki iş yerlerini tek tek ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti.

Kışla Sanayi Sitesi esnaf ve çalışanları tarafından yoğun ilgiyle ve “Başkanım” diyerek karşılanan Posbıyık, ‘‘Ereğli’yi yeniden ayağa kaldıracağız” dedi.

Bu arada CHP önceki dönem Zonguldak Milletvekillerinden Şerafettin Turpçu’da Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın Kışla Sanayi Sitesi esnaf ziyaretine de katılarak destek verdi.

KESK ZİYARETİ...

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık esnaf ziyaretleri ve STK ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki meclis üyesi adayları Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Kdz. Ereğli sözcüsü Hamide İpek ve sendika üyeleriyle ile bir araya geldi.

Samimi bir ortamda geçen sohbette Hamide İpek, Halil Posbıyık’ın yaptığı ziyaretten çok memnun olduğunu dile getirirken, Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ta, “Ben Ereğli aşığıyım. Ereğli için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım” diyerek ziyaret karşılık görüş alışverişi içerisinde gerçekleşti.

Ziyaret toplu çekilen fotoğrafın ardından sona erdi ve Posbıyık seçim çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adayları bu kez de Mardinliler ile bir araya geldi.

Bir kahvehanede Mardinliler ile buluşan Posbıyık, “Ereğli’nin havasını teneffüs eden, Ereğli’den ekmek yiyen, Ereğli’nin suyunu içen herkes benim hemşerimdir.” dedi.

Posbıyık, ‘‘Belediye Meclis üyelerimizle birlikte sizleri ziyarete geldik. Sizlerle birlikten olmaktan, güler yüzlerinizle karşılaşmaktan çok mutlu olduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. İyi ilişkilerim vardır Mardinlilerle. Ereğli’de yaşayan renk, dil, ırkı, dini ne olursa olsun, Ereğli’nin havasını teneffüs eden Ereğli’den ekmek yiyen, Ereğli’nin suyunu içen herkes benim hemşerimdir. Yani küçük çocukların nüfus kâğıtlarına bakın hepsinde Ereğli yazar ispatı budur. Asla yapı olarak bir ayrımcılığım yoktur. Hatta aranızda çok yakın dostlarımızda var. Bende ayrımcılık yoktur. Sizler buranın öz evlatlarısınız, burada ekmeğinizi yiyorsunuz alın terinizi akıtıyorsunuz. Sizde diğer insanlar gibi Ereğli’de yaşayan insanlar gibi her türlü haktan yararlanmanız lazım. Belediyecilik açısından bizden her türlü istifadeyi sizler de diğerleri gibi göreceksiniz bundan en ufak bir endişeniz olmasın. Biz Sosyal Belediyecilik yapacağız. Özellikle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz ders vereceğiz.’’ diyerek yapacağı projelerinden bahsetti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Mardinliler, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’a, ‘‘Hoşgeldiniz, çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar dileriz’’ dediler.

Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adayları Mardinliler ile birlikte karşılıklı görüş alışverişi yaptıktan sonra alkışlar eşliğinde kahvehaneden ayrıldılar.

Yorumlar