Posbıyık: “Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze inanmayın!..”

28 Ocak 2019 Pazartesi 16:06

Posbıyık: “Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze inanmayın!..”

Posbıyık: “Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze inanmayın!..”

CHP’den Belediye Başkanlığı adaylığı için ismi açıklanan Halil Posbıyık, CHP Kdz.Ereğli İlçe Teşkilat binasında partililerle buluştu.

İlk açıklamasını burada yapan Posbıyık; ‘İntikam için geliyor’ söylemlerini dillendirenlere sert çıkış yaparak; “Benim adıma konuşan kardeşim dahi olsa inanmayın. Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze güvenmeyin. Abuk sabuk konuşanlar var. İntikam için geliyor, yok belediyeye bayrak dikeceğiz, yok belediyeden adam atacağız, liste yapıyoruz’, diyen her kim varsa benim düşmanımdır. Bunlar şerefsizdir’, dedi.

Posbıyık sözlerine şu şekilde devam etti: “Belediyeyi ayağa kaldırmamız gerek. Ben bu işi biliyorum. 20 yıl burada belediye başkanlığı yaptım. Ereğli’de yaşayan her vatandaş için savaş vereceğim. Ben insanlara tek tek hizmet etek istiyorum. Tek meselem budur. Allah’ın izni ile bu yola çıktık. Allah nasip ederse, Ereğli’ye yeni bir hareket sağlayacağız. Bu 1. Raund, ama önemlisi 2. Raund olacak”, dedi.

Yorumlar
  • candan
    28 Ocak 2019 Pazartesi 16:48

    halil,bey kdzereğli bastırdı illede sen sen diye siz ne yapacağınızı biliyorsunuz. ezilenlerin sesi. posbıyık.bu bir halkın isterse baş tacı isterse arka plana koyma hareketidir.