Panik Yok, tedbir var…

24 Mart 2020 Salı 14:48

Panik Yok, tedbir var…

Panik Yok, tedbir var…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediye başkanlığı tarafından beldede dezenfekte çalışmalarının aralıksız olarak sürdürüldüğü öğrenildi. Gülüç belediye başkanı Gökhan Demirtaş, beldede gerekli çalışmaları aralıksız olarak sürdürdüklerini kaydettiği açıklamasında “Gülüç’de hijyen ve dezenfekte çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Panik yok, tedbir var” dedi.

Gülüç belde belediyesi tarafından Koronavirüs sebebi ile alınan önlemler kapsamında dezenfeklte ve hijyen çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiği bildirildi. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş beldede paniğe gerek olmadığını, konu ile ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Demirtaş açıklamasında “Beldemizde sürdürdüğümüz dezenfekte ve hijyen çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Belediyemiz tarafından oluşturulan ekipler dahilinde beldemizde yollarımızı dezenfekte çalışmasını gerçekleştirdik. #Koronavirüs ile mücadele kapsamında, çöp konteynerlerimizde kireçleme ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu başta olmak üzere dezenfekte çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Gülüç Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm tedbirlerimizi aldık ve almaya da devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar