Milletvekili aday adayından anlamlı ziyaretler…

14 Mayıs 2018 Pazartesi 15:00

Milletvekili aday adayından anlamlı ziyaretler…

Milletvekili aday adayından anlamlı ziyaretler…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İYİ parti 27. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı Havva Çiçek, anneler gününde anneleri ve yaşlıları unutmadı. Anneler günün de ziyaretlerini gerçekleştiren Çiçek “Anneler bizlerin baş tacıdır. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun” dedi.

İYİ Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Havva Çiçek, seçim ziyaretleri kapsamında anneleri unutmadı. Anneler günü dolayısıyla anneleri ziyaret eden Çiçek, yaşlı teyzeleri de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Ziyaretlerle ilgili olarak açıklamada bulunan İYİ parti 27. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı Havva Çiçek “Anneler günü dolayısıyla annelerimizi ziyaret ettik. Amaç sadece bir gün kutlamak değil. Ancak bu güzel günde Annelerimizle birlikte olmak, onlarla sohbet etmek, özellikle yaşlı teyzelerimizden bilgilerini edinebilmekti. Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

İYİ parti 27. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı Havva Çiçek’in hafta içinde Sivil toplum kuruluşları ve dernekleri de ziyaret ettiği bildirildi.

Yorumlar