Küçük kıza çarpmıştı… O anlar kameraya yansıdı…

4 Ocak 2018 Perşembe 17:00

Küçük kıza çarpmıştı… O anlar kameraya yansıdı…

Küçük kıza çarpmıştı… O anlar kameraya yansıdı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazası bir iş yerine ait güvenlik kameraları tarafından saniye4 saniye kaydedildi.

Dün akşam saatlerinde Uğur Mumcu Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazasında İstanbul yol ayrımı mevkiinden Devrek yol ayrımı istikametine giden 34 BM 7893 plakalı hususi otomobil sürücüsü Tolgacan K. (23) bir anda araçların arasında fırladığı iddia edilen Suriye uyruklu 8 yaşındaki Zeynep A. İsimli küçük kıza çarpmış, küçük kız çarpmanın etkisi ile yaklaşık 15 metre fırlayarak yaralanmıştı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından küçük Zeynep Ambulans ile Ereğli Devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altın alınmıştı. Ereğli Devlet hastanesinde tedavi altına alınan küçük kızın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Dün akşam meydana gelen kaza, bir iş yerine ait güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Kameralara yansıyan görüntülerde Anne ve babanın ellerinde poşet ile yürüdüğü, küçük kızın arkadan hızla koşarak direk caddeye çıktığı ve otomobilin çarptığı ve yaklaşık 15 metre sürüklendiği görülüyor.

Yorumlar