Köylerden ve merkezden desteği aldı… Başvuruyu yaptı…

7 Şubat 2019 Perşembe 15:08

Köylerden ve merkezden desteği aldı… Başvuruyu yaptı…

Köylerden ve merkezden desteği aldı… Başvuruyu yaptı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi iş adamı ve siyasetçilerinden Sinan Durdu (KASAP SİNAN) il genel meclis üyeliği için dosyasını teslim etti.

Ereğli’nin sevilen esnaflarından olan Kasap Sinan Durdu Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) İl Genel Meclis üyeliği, Milletvekilliği aday adaylığı yapan ve partinin hemen hemen her kademesinde görev alan Sinan Durdu İl Genel Meclis Üyeliği dosyasını CHP İlçe Başkanı Sevdekar Aras’a teslim etti.

Sinan Durdu dosyasını teslim ettikten sonra yaptığı açıklamasında “Yıllardır siyaset ve halkın içinde olarak, ilçemize ve bölge halkına hizmet etmek amacıyla bu yola çıktık. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

KÖYLERDEN DURDU’YA TAM DESTEK

Diğer yandan Ereğli merkezinde ve köylerinde gerek ikili ilişkileri gerekse de bugüne kadar yaptığı çalışmalarla köylerde de sevilen isim haline gelen Kasap Sinan’a, köylerden de tam destek geldi. Sosyal medya hesabından İl Genel Meclisi adaylığı için başvurusunu yaptığını öğrenen vatandaşlar “Sinan Durdu namı diğer ‘Kasap Sinan’ bölgemizin çocuğu. Çalışkanlığı bizlere karşı yaklaşımı, sohbeti ile sevdiğimiz kardeşimiz. Kendisine desteğimiz tam. İl Genel Meclis üyesi olduğunda bizleri tam anlamıyla temsil edebilecek, güzel çalışmalara imza atacak bir isim. Sonuna kadar kendisini destekliyoruz” dediler.

Yorumlar