Kocaman ‘Paratör değil, amatör ligdeyiz…’

1 Ekim 2018 Pazartesi 22:59

Kocaman ‘Paratör değil, amatör ligdeyiz…’

Kocaman ‘Paratör değil, amatör ligdeyiz…’

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor yeni sezon için Antrenör Namık Küçük ile anlaştı.

Daha önce takımın Kurucu Antrenörü de olan Murat Korkmaz’ı Teknik Sorumlu olarak göreve getiren Zonguldak Ereğli Spor Yönetimi, antrenörlük görevini de Namık Küçük’e verdi.

2018-2019 futbol sezonunda Zonguldak Ereğli Spor Antrenörlüğüne getirilen Namık Küçük ‘ben Zonguldak Ereğli Spor’u yakından bilen ve tanıyan bir antrenörüm. Çoğu oyuncumuz ile daha önceden çalışmışlığımız var. Güzel bir aile ortamı var. Bu ailenin bir parçası olmak istedim. Bana bu görevi tevdi eden Zonguldak Ereğli Spor Yönetimine ayrıca teşekkür ederim. Daha önce kendileri ile çalıştığım dönemde de asla yönetici gibi değil bir aile ferdi gibi davrandılar’ diyerek duygularını ifade etti.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ise ‘bizim hedefimiz gençlerimize spor yaptırmak. Günlük ve skorer başarılarla tatmin olmak değil. Elbette her takım gibi bizde maçları kazanmak isteriz. Oyuncularımız ve hocamız hangi başarıyı elde ederlerse etsinler bizler yönetim olarak arkalarındayız. Biz paratör ligde değil, amatör ligde mücadele eden bir takımız. Allah hepimizin gönlüne göre versin’ dedi.

Daha sonra Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ve Transfer Komitesi Başkanı Murat Okumuş ile objektiflere poz veren Namık Küçük takımla antrenmanlara başladı.

Yorumlar