Kapuz Plajı halkın hizmetine açıldı!..

10 Haziran 2019 Pazartesi 18:33

Kapuz Plajı halkın hizmetine açıldı!..

Kapuz Plajı halkın hizmetine açıldı!..

Zonguldak Belediyesine  ait, Kapuz Plajı Sosyal Tesisleri 10 Haziran 2019 Pazartesi (Bugün) halkın  hizmetine açıldı.

Alınan bilgiye göre, Zonguldak’ın Kapuz Plajı Sosyal Tesisleri himet vermeye başladı. Doğal güzelliğinin yanı sıra, her gün binlerce vatandaşımızın tercih ettiği, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı(TÜRÇEV) tarafından temizliği tescillenmiş, bakım ve onarımını gerçekleştirdiği plaj, tüm ekipman ve donanım ile yeni sezona vatandaşların hizmetine hazır hale getirildi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın şehrimizin sorunları ve çözüm önerileri konusunda Bakanlıklar nezdinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki temasları nedeniyle şehir dışında olması nedeniyle  yerine vekâlet eden Belediye Başkan Vekili Murat Uzun, belediye meclis üyeleri ile birlikte, Kapuz Plajı’nda incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanvekili Murat Uzun; “Şehrimizin gözbebeği, vatandaşlarımızın en çok tercih ettiği Kapuz Plajı’mız bugün itibariyle hizmete açılmıştır. Plajı’mız, uzman cankurtaran ve nitelikli personelimiz ile tam teçhizat hazır haldedir. Plajı’mız, Salı ve Perşembe günleri bayanlar gününe tahsis edilmiş olup bugünden itibaren tüm halkımızın hizmetindedir. “

 

Yorumlar