Kan bağışında bulundular, DRON’ları kaptılar…

18 Ocak 2019 Cuma 20:59

Kan bağışında bulundular, DRON’ları kaptılar…

Kan bağışında bulundular, DRON’ları kaptılar…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ereğli İlkokulunda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasında, kampanyaya katılan veliler arasında yapılan kurada 3 öğrenciye DRON hediye edildi.

Ereğli İlkokulundan 13 Pazar günü okul binasında gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasından 184 ünite kan ve 64 kök hücre bağışında bulunulmuştu. Kan bağışı kampanyasına katılan veliler arasında yapılan çekilişin ardından 3 veli ve çocuğuna DRON’ları bugün yapılan çekilişler teslim edildi.

Çekiliş öncesinde konuşan Ereğli İlkokulu müdürü Tuncay Uzun “13 Ocak Pazar günü okulumuzda yapılan kan bağışı etkinliğimizde kan veren velilerimizin 3 çocuğuna DRON hediye edeceğimizi ilan etmiştik. Bununla ilgili gerekli çekilişimiz yapıldı. Talihlilerimiz belli oldu. Ben kan veren bağışçılarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Talihlilerimizi açıklıyoruz. Velimiz Nail Demirkan çocuğumuz 3/D sınıfından Demir Demirkan, Velimiz Hakan Çakmak çocuğumuz 4/A sınıfından Elif Çakmak, Velimiz Ayça Er Cebeci çocuğumuz 2/A sınıfından Pusat Cebeci olarak belirlendi” dedi.

Konuşmanın ardından DRON’lar öğrenci ve velilerine teslim edildi.

Yorumlar