Kadın Kolları Erol Şahin’e SAHİP ÇIKTI…

28 Ocak 2019 Pazartesi 15:46

Kadın Kolları Erol Şahin’e SAHİP ÇIKTI…

Kadın Kolları Erol Şahin’e SAHİP ÇIKTI…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin ve İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır partisinin Kadın Kolları Üyeleri ile kahvaltıda buluştu. Şahin, kadınlara yönelik projelerini anlattı…

Ereğli AK Parti SKM'den gönderilen haber metni şöyle: AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, haftaya partisinin Kadın Kolları Üyeleri ile başladı.

Bu sabah Kahverengi Kafe’de Kadın Kolları Üyeleri ile kahvaltıda buluşan Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’e kadınlar büyük ilgi gösterdi ve seçim kampanyası boyunca canla başla çalışma sözü verdiler.

Erol Şahin burada yaptığı konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli mitingindeki, “Ereğli’nin milletvekili benim” sözlerini hatırlatarak, “Bu nedenle Cumhurbaşkanımızın gözü kulağı Ereğli’de. Cumhurbaşkanımıza yakışır bir çalışma gerçekleştirip 31 Mart tarihinde sandıklardan rekor düzeyde oy çıkartalım” dedi.

Kadın Kolları Üyelerine, kadınlara yönelik projelerini anlatan Erol Şahin, her mahalleye tekstil atölyeleri kurulacağını ve buralarda kadınların istihdam edileceğini söyledi.

Şahin’in konuşması zaman zaman kadınların alkış ve sloganları ile kesildi.

Kadın Kolları Üyelerinin heyecanlarının yüzlerine yansıdığını gördüğünü vurgulayan Şahin, “Gözlerinizdeki o ışıltı umutlarımı bir kat daha artırdı. Bu heyecan ve bu çalışma azmi ile 31 Mart tarihinde Ereğli’de rekor bir oyla belediyeyi alacağız inşallah” dedi.

AK Parti Ereğli Kadın Kolları tarafından organize edilen kahvaltıya Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin eşi Feyzan Şahin ile birlikte katıldı.

Kahvaltı programı sahilde hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Yorumlar