İlyas Demirkol atağı…

13 Mart 2018 Salı 16:57

İlyas Demirkol atağı…

İlyas Demirkol atağı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Niyazi Özcan, bir dönem TSO başkan yardımcılığı ve iki dönem meclis üyeliği yapan İlyas Demirkol’un da kendilerine katılarak yönetimine güç verdiğini söyledi.

Ereğli’ de Nisan ayı içerisinde yapılacak olan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine az bir zaman kala listelerde güç savaşı devam ediyor. Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı olarak seçime hazırlanan Niyazi Özcan, seçimler öncesinde ilçenin önemli ismini listesine kazandırdı. bir dönem TSO başkan yardımcılığı ve iki dönem meclis üyeliği yapan İlyas Demirkol’un da kendilerine katılarak yönetimine güç verdiğini söyledi.  Amaçlarının Ereğli’nin eski güçlü günlerine dönmesini sağlamak ve bunun içinde çalıştıklarını kaydeden Niyazi Özcan “bir dönem TSO başkan yardımcılığı ve iki dönem meclis üyeliği yapan İlyas Demirkol bizlere katıldı. Gücümüze güç kattı. Çalışmalarımız aynı heyecan ve istekle devam ediyor. Amacımız Ereğli ve Ereğli halkını eski günlerine o güçlü ekonomik anlamda refaha ulaştırmaya çalışmak: Ereğlili iş adamımız değerli üyemiz İlyas Demirkol’a aramıza hoş geldin derken, çıktığımız bu yolda Rabbim Muaffak eylesin” dedi.

Yorumlar
 • AHMET KAPTAN
  14 Mart 2018 Çarşamba 23:34

  Ne varsa eskilerde var diyerek İlyas Demirkol'u ve Niyazi Özcan'ı destekleyeceğiz. Çünkü onlar hayatlarının en olgun döneminde ve başarılı olma oranları yüksektir,TSO Sertan Yalçın'a kalmamalı,TSO üyesinin kaderi ile oynanmamalıdır,

 • Behzat Çapar
  14 Mart 2018 Çarşamba 16:16

  Birlikten güç doğar .başarılar diliyorum.

 • Ergün Karataş
  13 Mart 2018 Salı 17:50

  Hayırlı uğurlu olsun İlyas abi Şimdi den başarılar diliyorum

 • ayhan ozcan
  13 Mart 2018 Salı 17:24

  Yolunuz acik olsun niyazi abim