İclal Aydın sevgisi Özdemir AVM’de izdiham yarattı

14 Nisan 2018 Cumartesi 20:25

İclal Aydın sevgisi Özdemir AVM’de izdiham yarattı

İclal Aydın sevgisi Özdemir AVM’de izdiham yarattı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Özdemir Alışveriş merkezi ve D&R ortaklığı ile ilçeye gelen Yazar oyuncu İclal Aydın sevgisi izdiham yaşattı.

Ereğli’de bugüne kadar düzenlediği sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri ile adından kısa sürede söz ettiren Özdemir Alış veriş merkezi, kültür ve sanat adına D&R ile ortaklaşa düzenlediği etkinlikle yazar oyuncu İclal Aydın’ı Ereğli’ ye getirdi. Alışveriş merkezinde imza gününde yeni yazdığı kitabı "Üç Kız Kardeş" ile D&R Türkiye turu kapsamında düzenlenen imza günüyle Özdemir Park AVM’de sevenleri ile bir araya geldi. Aydın, Türkan, Dönüş ve Derya isimli birbirini çok seven üç kız kardeşin Ayvalık’tan İstanbul’a uzanan hikayelerinin anlattığı kitabını imzalayan Aydın, izdiham yaşanması üzerine masadan kalkarak sevenlerine ‘Herkes ile görüşeceğiz. Bulduğumuz her anı değerlendiriyoruz” diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

İmza günü ile ilgili olarak gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu yazar İclal Aydın “Bütün etkinliklere her seferinde zarif hazırlanıyorum. Saçlarımı makyajımı yapıyorum. Güzel güzel giyiniyorum. Sonra geliyorum güzel arkadaş grubu beni bekliyor. Çok şükür Hamd olsun Batı Karadeniz bölgesini dolaşıyoruz. Bugün Karadeniz Ereğlisi ile Karadeniz bölgesini tamamlamış olacağız. Her zaman şunu söylüyorum. Bu gerçekten kardeşlik ve sevgi ile mümkün olabilir. Çünkü ben hayatta beklemem. Ancak gerçek bir sevgi ve bağla söz konusu olur. Çünkü biz burada bir kitap imzalamıyoruz aslında. Buluşuyoruz” dedi.

Özdemir Alış veriş merkezi Müdürü Mehmet Akalın ise konuşmasında Ereğli’nin bu sene sosyal aktivitelere ve etkinliklere doyacağını söylediği konuşmasında “22 Nisan’da Oflu Hoca Trakya filminin galasını yine Özdemir Park Alışveriş Merkezinde yapacağız. Yaz boyunca, Ramazan boyunca, çok güzel etkinliklerimiz var.  

Yapılan imza gününde kitaplarını imzalatan İclal Aydın sevenleri hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar