İYİ gönüllüler seçim startını verdi…

25 Nisan 2018 Çarşamba 22:09

İYİ gönüllüler seçim startını verdi…

İYİ gönüllüler seçim startını verdi…

İYİ Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatı yönetiminden istifa eden partililer, 'Gönüllü İyiler' adıyla 24 Haziran seçimlerinde partilerine katkı sağlamak amacıyla sahaya çıkmaya karar verdi.

İYİ Parti Eregli İlçe Teşkilatı yönetiminden istifa eden yaklaşık 20 partili, İYİ Parti Zonguldak 2. Başkanı Batu Müftüoğlu liderliğinde Kdz.Ereğli Atatürk anıtı önünde toplanarak, seçim startı verdi.

'Gönüllü İyiler' adına açıklama yapan Müftüoğlu, parti içerisinde küskünlüklerin rafa kaldırıldığının altını çizerek, 'Türkiye'nin önündeki en büyük dönemeç' olarak nitelediği 24 Haziran seçimleri için, "Bizler ülkemiz için en hayırlısı, en güvenilir ve en iyisi olduğuna gönülden inandığımız Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in izinde kurucu üyeler olarak evlatlarımızın geleceğini göz önüne alarak; köylerden mahallelere, mahallelerden çarşı meydanlarına tüm ilimizi hep birlikte kucaklayarak; çalışmalarımıza bugünden itibaren başlamış bulunuyoruz.

Sonuna kadar tüm enerjimizi sarf ederek çalışacağımıza birbirimize söz verdik.

Bu kutlu davada en iyisi olmak için hep birlikte yola çıktık. İlçe teşkilatında görev alan arkadaşlarımızın görevlerinden istifa etmiş olmaları onların bu ülke sevdası yolunda çalışmalarını engelleyemeyeceğini bu fotoğrafta göstermiş olduk. Bugünden itibaren hep birlikte azimle şehrimiz için çalışacağımızın sözünü veriyoruz.", şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • misssarialp
    26 Nisan 2018 Perşembe 17:37

    Bu ülkeyi İYİler kurtaracak ! İYİ ki