Herkese selam gönderdi, DUALARINI istedi…

22 Ocak 2018 Pazartesi 14:46

Herkese selam gönderdi, DUALARINI istedi…

Herkese selam gönderdi, DUALARINI istedi…

Suriye’nin Afrin bölgesinde düzenlenen operasyona katılan Zonguldak Ereğlili asker Ömer Bayram, top mermisinin üzerine yazdığı yazı ile Ereğlililere selam gönderdi. Yazıyı Sosyal medyada paylaşan Bayram Ereğlililerden ve bölge halkından dua istedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin bölgesine düzenlediği operasyona katılan Ereğlili askerlerden Ömer Bayram’dan selam geldi. Top mermisinin üzerine yazdığı yazıyı sosyal medyadan paylaşan Ömer Bayram Ereğlililerden ve bölge halkından dua istedi. Yayınladığı resmin ardından sosyal medyadan dua isteyen Bayram “Herkese selamlarımız olsun, hepimiz çok iyiyiz. Dualarınızı eksik etmeyin. Telefonun çektiği yerler de arada bir açıp bakıyorum, hepinizden Allah razı olsun. Zaferle döneceğiz. Bütün terör örgütlerini bu topraklara gömeceğiz. And olsun hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak. Allah’ tan başka hiç kimseden korkmuyoruz. Ölürsek VATAN için ölelim. Herkese saygılarımla” dedi. Yapılan paylaşım karşılıksız kalmazken, Sosyal medyada fotoğrafı gören herkes dualarının Ömer Bayram ve Türk askerleri ile birlikte olduğu ifade edildi.

 

Yorumlar
  • Özcan K
    25 Ocak 2018 Perşembe 01:23

    Fotoğraflar 2 ayrı askerimiz kardeşlerimize aittir elinte top mermisi olan HASAN ERGİN dir diğeri ise ÖMER BAYRAM dır ikiside ereğli den dir saygılar