Her zaman sağlık personelimizin yanındayız…

25 Mart 2020 Çarşamba 20:53

Her zaman sağlık personelimizin yanındayız…

Her zaman sağlık personelimizin yanındayız…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sağlık çalışanlarına çığ gibi büyüyen desteğe Karadeniz OTO ve HALI yıkama sahibi Beytullah Karadeniz’den de destek geldi.

Son günlerde Koronavirüs sebebi ile büyük bir özveri ve azim ile çalışan sağlık personeline destek çığ gibi büyüyor. Ereğli’ye bağlı Ören yeni Mahallesi Meşelik Sokak’ta hizmet veren Karadeniz Oto ve Halı yıkama merkezi de sağlık personeline destek vermek amacıyla fiyatlarında indirim uygulaması gerçekleştirdi.

Halının metrekaresini 4 liraya kadar, özel oto yıkama dezenfekte 50 liradan yapılacağını ifade eden Karadeniz Oto ve Halı Yıkama sahibi Beytullah Karadeniz “Ülkemiz ve bölgemiz son zamanlarda zor günler yaşıyor. Bu zamanda ise özverili ve azimle çalışan sağlık personellerine bizlerde en azından yaptığımız indirim kampanyası ile destek vermek istedik. Bizleri 0 536 5205761 numaralı telefondan aramaları durumunda evlerinden halıları alarak metrekaresi 4 liradan halılarını yıkayacağız. Bununla birlikte araçlarını da özel yıkama ve dezenfeke işlemlerini ise 50 liraya yapacağız. Her zaman sağlık personelimizin yanındayız.

Yorumlar