Her kesimden destek alıyor…

10 Şubat 2019 Pazar 20:34

Her kesimden destek alıyor…

Her kesimden destek alıyor…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde genç iş adamı ve Umum Servis araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan’ın Belediye Meclis üyeliği için adının geçtiği, halkın artık siyasi partilerde genç isimlere  yer verilmesini istedikleri ifade edildi.

Ereğli’ de son yıllarda birçok genç ismin başarılı işlere imza arttıkları ve bu gençlerin de siyaset hayatında artık yer alması isteniyor. Genç isimlerin artık bu arena da yer almasını isteyen halk, Umum Servis araçları derneği Başkanı Muhammet Başkan ve bu gibi isimlerin meclis üyeliğine aday olması konusunda fikir beyan ediyor.

MUHAMMET BAŞKAN’A YĞUN DESTEK

Genç yaşında Umum Servis araçları derneği başkanlığına seçilen ve bugün kadar da yaptığı işlerle adından söz ettiren Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan’a gerek dernek üyeleri ve aileleri başta olmak üzere her kesimden destek yağıyor. Bu konuda vatandaşların nabzını tutan Manşet 67 haber sitesine de teşekkür eden vatandaşlar “Bizlere tercüman oluyorsunuz. Geçtiğimiz gün yapılan ve Meclis üyeliği için adı geçen genç iş adamı ve Su Ürünleri eski başkanı Firuz Yılmaz başta olmak üzere Muhammet Başkan gibi isimlerin artık siyasi arenada olması gerektiğine inanıyoruz. Bu konuda siyasi parti yöneticilerini de göreve davet ediyoruz” dediler.

Yorumlar
  • Hasan görmüş
    14 Şubat 2019 Perşembe 09:26

    Allah yolunu acık etsin kardeşim genclerin önünü acsınlar artık

  • Ali CAY
    11 Şubat 2019 Pazartesi 12:19

    Firuz yilmaz eregli belediye meclis uyesi olmasi bizler cani gonulden isteriz desdekleriz