Hacıbey Tanık “Her zaman takımımızın yanındayız”

10 Eylül 2019 Salı 19:29

Hacıbey Tanık “Her zaman takımımızın yanındayız”

Hacıbey Tanık “Her zaman takımımızın yanındayız”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinin sevilen iş adamlarından Hacıbey Tanık ve Fatih Çelebi, Ereğli Belediye spora katkı vermek adına “Formanı Al, Takımına Destek Ol" Kampanyasına destek verdi.

Ereğli Belediye spor yönetimi tarafından kulübe maddi katkı sağlamak amacıyla başlatılan “Formanı Al, Takımına Destek Ol" Kampanyasına ilçenin sevilen iş adamlarından Hacıbey Tanık ve Fatih Çelebi’ de destek verdi. Kulüp yöneticisi Sertan Kuzu’nun ziyaret ettiği ve formalarını teslim ettiği ziyarette üçlü hatıra fotoğrafı çektirdi. Sertan Kuzu yapılan ziyaret sonrasında Ereğli belediye spor sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Tanıklar Metal Sahibi Hacıbey Tanık ve Fatih Çelebeyi'ye kampanyaya destekleri için teşekkür ediyoruz”

BAŞKANLIK İÇİN ADI ÖN PLANA ÇIKMIŞTI

Diğer yandan Ereğli Belediye spor kongresinde kulislere Hacıbey Tanık’ın 2. Başkanlık için aday olduğu haberi bomba gibi düşmüş, Hacıbey Tanık toplumdan ve spor camiasından tam destek almıştı. Yapılan kongre sonrasında ise Hacıbey Tanık her zaman Ereğli Belediye spor için gerekeni yapmaya hazır olduğunu yinelemişti.

 

Yorumlar