Gün çocukların günüydü...

15 Nisan 2017 Cumartesi 16:24

Gün çocukların günüydü...

Gün çocukların günüydü...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Üstün Nesil Koleji tarafından Özdemir Alış veriş merkezinde 'KENDİNİ KEŞFET' isimli etkinlik düzenlendi. Etkinlikte öğrenciler hazırlanan oyunlarda keyifli dakikalar yaşarken, velilerde kolej ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

2017-2018 Eğitim öğretim yılında Gülüç Beldesinde hizmete açılacak olan Üstün Nesil Koleji,  Özdemir Alış veriş merkezinde çocuklara yönelik bir dizi etkinlik düzenledi. Etkinlik Özdemir Alış veriş Merkezi Yöneticisi Burcu Aslan ve Üstün Nesil İlköğretim Okulu Müdürü Nagihan Armağan’ın da katıldığı pasta kesimi ile başladı. Üstün Nesil Koleji, Eğitime verdiği katkıdan dolayı Özdemir Alışveriş Merkezi ve yöneticisi Burcu Aslan’a teşekkür plaketi takdim etti.

ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Pasta kesimi ve plaket takdiminin ardından çocuklara yönelik oyunlara geçildi. Dart ile Balon vurma, Huni ile top yakalama gibi oyunların yanı sıra çocukların meslek seçimi konusunda eğilimi olduğu meslek  dalı ile ilgili bilgisayar öğretmeni Müjdat Kaştaş tarafından bilgiler verildi. Oyunlarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

ÜSTÜN NESİL KOLEJİ’NE TEŞEKKÜR

Eğitime verdikleri katkıdan dolayı Üstün Nesil Koleji tarafından plaket alan Özdemir Alış veriş merkezi Yöneticisi Burcu Aslan, Plaketi almaktan dolayı son derece mutlu olduğunu kaydetti. Aslan konuşmasın da “Eğitime gönül vermiş birisi olarak bu plaketi almak  beni çok mutlu etti. Dilerim ki Üstün Nesil Koleji Ereğli’mize eğitim anlamında yeni bir nefes olur.  Ben bu projeyi sonuna kadar destekliyorum. Her şey geleceğimiz çocuklarımız içindir” dedi.

ÇOCUKLAR BOYAMA YAPTI, ÖĞRETMENLER ÇOCUKLARI BOYADI

Etkinliğin bir diğer bölümünde ise küçük çocuklar boyama setlerine yoğun ilgi gösterdi. Boyama kağıtlarının başında hünerlerini sergileyen öğrenciler, zaman zaman annelerinden de yardım istedi. Üstün Nesil Koleji öğretmen ve görevlileri tarafından da küçük çocukların yüzleri çeşitli renklerle boyandı. Çocukları oyun ve boyama çalışmalarına katılan veliler de Üstün Nesil Koleji hakkında görevlilerden bilgi aldı.

ÇATUROĞLU VE ÇAKIR’ DA ETKİNLİĞE KATILDI

Özdemir Alış veriş merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile Ak Parti ilçe başkanı Fatih Çakır ile ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Çocuklarla yakından ilgilenen Çaturoğlu ve Çakır çocuklarla birlikte oyunlara iştirak etti. Düzenlenen etkinlik oyunların tamamlanması ile sona erdi.

Yorumlar