Gözler Ulupınar’ı aradı ama!...

8 Ocak 2018 Pazartesi 11:34

Gözler Ulupınar’ı aradı ama!...

Gözler Ulupınar’ı aradı ama!...

Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçe başkanlıkları tarafından düzenlenen birlik beraberlik toplantısında gözler Partinin Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ı aradı.

Ereğli ve Alaplı ilçe başkanlıkları tarafından dün akşam Büyük Anadolu Ereğli otelde Birlik ve beraberlik gecesi düzenlendi. 20 Ocak tarihinde yapılacak olan İl kongresinde mevcut başkan ve yeniden aday olan Zeki Tosun’a destek verildi. Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır Faruk Çaturoğlu, Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal, Belde belediye başkanları, Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey ilçe başkanları ve üst delegeler katıldı. Yapılan konuşmalarda yeniden başkan adayı olan ve tek liste ile seçime gidecek olan Zeki Tosun’a destek verildi.

ÖZCAN ULUPINAR KATILMADI

Yoğun katılımın gerçekleştiği yemekli toplantıda gözler Partinin Milletvekili Özcan Ulupunar’ı aradı. Ulupınar’ın yemeğe katılmaması ise kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Birlik ve beraberlik adı altında düzenlenen yemekte Ulupınar’ın neden katılmadığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

GENEL MERKEZE ÇALIŞMIYOR DİYE ŞİKâYET ETTİĞİ İDDİASI

Diğer yandan Özcan Ulupınar’ın Zeki Tosun’u desteklemediği için birlik beraberlik toplantısına katılmadığı iddia edildi. Ulupınar’ın Zeki Tosun’u başarısız bulduğu ve bununla ilgili de Genel Merkeze şikâyette bulunduğu, yeniden aday olmaması için çalıştığı iddia edildi.

Yorumlar
  • partili
    8 Ocak 2018 Pazartesi 15:53

    AYNEN DOĞRU