Gökhan başkanın ayağını kaydırdılar…

6 Aralık 2018 Perşembe 13:22

Gökhan başkanın ayağını kaydırdılar…

Gökhan başkanın ayağını kaydırdılar…

CHP Gülüç Belde Teşkilat Başkanı Halil Demirer, CHP’li Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın AK Parti’ye geçişiyle ilgili skandal bir açıklama yaptı. Demirel; geçişle ilgili “Sağ olsunlar İlçe Yönetimi ve Milletvekilleri el birliği ile Gökhan Başkanın ayağını kaydırdılar”, dedi.

CHP Gülüç Belde Teşkilat Başkanı Halil Demirer, Gökhan Demirtaş’ın AK Parti’ye geçişiyle alakalı partisinin milletvekilleri ve İlçe Yönetimini topa tuttu.  

Demirtaş’ın AK Parti’ye geçişiyle alakalı milletvekillerini ve ilçe yönetimini suçlayan Demirel; “Suçlu onlar Başkanımıza sahip çıkmadılar. Evet 4 yıl önce başkan olsun diye hepsi direndi. Önseçim yaptık. Gökhan Başkan aday oldu ve 27 yıl aradan sonra Gökhan Başkan sayesinde Gülüç’te seçim kazandık. Ama 4 yıl sürdü. Neden? Çünkü Başkanımıza sahip çıkamadık. Kimin yüzünden ilçe yönetimi ve milletvekilleri yüzünden. Hiçbir zaman yanında olmadılar. Adam tek başına mücadele etti. Biz destek olmak istedik. Ama gücümüz bir yere kadar.”

OCAKCI, GÖREVDEN ALACAĞIM DEMİŞ!

“Bana AK Parti’ye geçerken görüşümü sordu. Neden diye tepki gösterdim. Oda bana sorunları söyledi. Hatta bir daha CHP’den aday yapılmayacağını bile söylemişler. Daha önceki ilçe başkanı Sertan Ocakcı, bir kahvaltıda ‘Gökhan Başkan’ı ve belde yönetimini görevden alacağım’ diye bir şey söylüyor. Tabi bunlar hep kulağımıza geldi. Hatta o kahvaltıda tartışma yaşanıyor. İpin kopma noktası burası oluyor”

“EMRAH YAPICI’YI ÖNERDİK, VEKİLLER KABUL ETMEDİ!”

“Biz yakın zamanda bir toplantı yaptık. Burak Emrah Yapıcı ile yürüme kararı aldık. Bunu da Milletvekilleri ve il-ilçe başkanına aktardım. Hepsi Yapıcı’ya karşı çıktı. Ben belde başkanıyım. Bunlar körler sağırlar birbirini ağırlar. Bizi cahil sanıyorlar. “

“VEKİL, VEKİLLİĞİNİ YAPSIN, BELDENİN İŞİNE KARIŞMASIN”

“Deniz Yavuzyılmaz, seçim bölgesi olmadığı halde bize sormadan Gülüç’ten bir arkadaşı arıyor. ‘Adaylık teklif ediyor. Bana hiçbir şey sorulmuyor. Ben burada 12 yıldır belde başkanıyım. Vekil Vekilliğini yapsın. Beldenin işine karışmasın, karışamaz da zaten. ”

“İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Bu tavır devam ederse, belde başkanlık görevimden istifa etmeyi düşünüyorum. Partimden asla etmem. Ben CHP’liyim. Benim hiçbir yerde mevkide gözüm yok. Bizim mücadelemiz halk için. Ben halk adamıyım.”

“BİZİM İSTEMEDİĞİMİZ BİR İSİM ADAY GÖSTERİLİRSE, UZAK DURURUM”

“Aday açıklandığı anda eğer bizim istemediğimiz bir aday açıklanırsa, uzak duracağım, soğuk duracağım. Herkes mıntıkasına baksın. Vekil vekilliğini yapsın.”

“HÜSEYİN UYSAL CHP’DEN GELDİ, AK PARTİ’YE SEÇİM KAZANDIRDI!..”

“Bakın ne oldu. Hüseyin Uysal CHP’den geldi, AK Parti’de seçim kazandı. Seçimlerde garanti diye bir şey yoktur. Herkes kazanabilir.”

Yorumlar