Galatasaraylı taraftarlardan protokol ziyaretleri!..

4 Temmuz 2018 Çarşamba 12:15

Galatasaraylı taraftarlardan protokol ziyaretleri!..

Galatasaraylı taraftarlardan protokol ziyaretleri!..

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Timur Şen ve Dernek yönetiminin protokol ziyaretleri gerçekleştirdiği bildirildi.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre,  Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği  Başkanı Timur Şen, yeni yönetim kurulu ile birlikte, kulübün yönetim kurulunu onaylamasının ardından  bölge sorunları ve bu sorunlar ile alakalı sadece taraftar derneği olarak değil, sosyal dernek olarak da sorunlar ve çözümler aşamasında , sorumluluk safhasında  neler yapılabilir noktasında ziyaretlerde bulundu.

Karadeniz Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim, bölgedeki  taraftarlarla halkın sesi olma ümidi ile çıktığı yol kapsamında Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Aykut Manioğlu, Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu’yu makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerde ; derneksel faaliyet ve  bölge sorunları hakkında karşılıklı istişarelerde bulunarak , çözüm aşamalarında Galatasaray Taraftar Derneği olarak görev başında olunacağı teminatı verildi. Görüşmeler ; memnuniyet , başarı , iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

Açıklamada, Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin bölge halkı ve taraftarların sorunlarını taşımaya , sesi olmaya devam edileceği vurgusunda bulunuldu.

Yorumlar