Eski Muhtar Ayhan İşeri Dualarla Uğurlandı

6 Ocak 2017 Cuma 17:16

Eski Muhtar Ayhan İşeri Dualarla Uğurlandı

Eski Muhtar Ayhan İşeri Dualarla Uğurlandı

Karadeniz Ereğli Ali Molla Camiinde iki ayrı cenaze son yolculuğuna uğurlandı.

MUHTAR İŞERİ’ye  SON GÖREV…

Karadeniz Ereğli'nin en büyük mahallelerinden biri olan  Bağlık Mahallesi Eski Muhtarı, Şimşek Elektrik Sahibi Koray İşeri’nin babası  Ayhan İşeri gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Ereğli’de Uzun Çarşı’nın sevilen isimlerinden olan ve Bağlık Mahallewsi eski muhtarlarından olan merhum İşeri’nin cenazesinde iş ve siyaset dünyası bir araya geldi.   

Merhum İşeri,  6 Ocak Cuma günü öğle namazının ardından, Ali Molla Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından dualarla uğurlandı.

İkinci cenaze namazı ise Sarıkokmaz Mahallesi doğumlu Hüseyin lakaplı  yurt dışında çalışan Ferhat Köse son yolculuğuna uğurlandı.

Düzenlenen cenaze törenlerine Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Belediye  Meclis Üyeleri,  Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı FAtih Çakır, CHP Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı ve Yönetim Kurul Üyeleri, MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve Yönetim Kurul Üyeleri, Önceki Dönem Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, İzmirlioğlu Ticaret Sahibi Ahmet İzmirli’nin  yanı sıra çok sayıda köy-mahalle muhtarı ve çarşı esnafı katıldı.

Manset 67  olarak, Bağlık Mahhalesi eski Muhtarı Ayhan İşeri ve Sarıkokmaz Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Ferhat Köse’ye Allahtan rahmet, dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Yorumlar