Ereğli adına daha sık bir araya gelmeliyiz....

1 Kasım 2017 Çarşamba 14:33

Ereğli adına daha sık bir araya gelmeliyiz....

Ereğli adına daha sık bir araya gelmeliyiz....

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Partisi ile Büyük Birlik Partisi'ni ziyaret etti.

İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ve yönetimini ziyaret Eden Demirtürk, ziyaretlerinin amacının Ereğli'ye katkı sağlamak olduğunu söyledi. Demirtürk açıklamasında "Fatih Başkan ile de daha önceden bizlerin dostluğu var. Bizim Ak Parti'yi ziyaret etmem amacımız Ereğli' de neler yapabiliriz Ereğli' ye ne katabiliriz diye biz yola çıkmıştık siyasi anlamda. Ereğli' ye ne yapabiliriz ne kazandırabiliriz düşüncesi ile Ak Parti'yi ziyaret ettik.Onlarda bizleri iyi karşıladılar. Kendilerine de teşekkür ediyoruz" dedi.

DAHA SIK BİR ARAYA GELMELİYİZ

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti ilçe başkanı Fatih Çakır, siyasi partilerle Ereğli adına daha sık bir araya gelinmesi gerektiğini söyledi. Çakır konuşmasında  "Ziyaretten dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Rahman Demirtürk ve ekibine teşekkür ediyoruz. Ereğli'de ortak neler yapabilirizi konuşmak amacıyla ziyaretimizin ardından sohbet gerçekleştireceğiz.  Bundan sonra siyasi partilerin daha çok sıkı ziyaretlerle bir araya gelmesi gerekmekte. Çünkü Ereğli konusunda dertlerimiz ortak. Ereğli hepimizin. Hep Birlikte daha güçlü bir Ereğli oluşturmaya niyetimiz var. Aynı zamanda ülke gündemi ile ilgili de çeşitli değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bizler ziyaretlerinde bunu da söylemiş olayım. Teşkilatım adına Sayın Devlet Bahçeli'ye saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Türkiye ve söz konusu Vatan olduğu zaman ki çizgilerini takdirle karşılıyoruz. Aynı anlamda yerel bazda da onların temsilcileri ile Ereğli sorunları merkezinde hep bir arada olacağız. Bugün önümüzde ki konular ne ise onları değerlendireceğiz.  Bu toplantıda daha sık bir araya gelmemizi sağlayacak" dedi.

Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

BBP ZİYARET EDİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı RAhman Demirtürk ve beraberinde ki heyet daha sonra Büyük Birlik Partisi ilçe başkanı Turabi Çelik ve yönetimini ziyaret etti. Demirtürk burada yaptığı konuşmasında "Büyük Birlik Partisi(BBP ) Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve Yönetim Kutrul üyelerine bir ziyaret gerçekleştirdik. Ziyaret sebebimiz gündemimiz : Karadeniz Ereğli. Karadeniz Ereğli’nin meselelerini gündeme taşıma, Karadeniz Ereğli’ye  ne katabiliriz anlamında bir ziyaret yapmak istedik. MHP Yönetim Kurulumuzu kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz"

BBP ilçe başkanı Turabi Çelik ise konuşmasında "Bizim baba ocağı girdiğimiz yerdir. Bizi onure ettiler. Teşekkür ediyoruz.  Bizler ayrı düşünen insanlar değiliz. Bizler dışarıda bir arada olsak da biz bu anlamda  böyle bir ziyarete hasrettik. Partiler arası ziyareti ilk defa MHP İlçe Başkanımız Rahman Demirtürk gerçekleştirdi. Kendilerine bu anlamda da ayrıca çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu ziyaretlerimiz devam eder. Karadeniz Ereğli’ye de hizmet etmeye hep beraber devam ederiz" dedi.

Yorumlar