Ereğli TSO TÜYAP Fuarı’ndaydı...

12 Şubat 2018 Pazartesi 16:48

Ereğli TSO TÜYAP Fuarı’ndaydı...

Ereğli TSO TÜYAP Fuarı’ndaydı...

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası,  10 Şubat 2018 Cumartesi günü İstanbul-Tüyap ISK Sodex 2018 fuarına gezi düzenledi.

Yaklaşık 40 kişilik Oda Üyelerinden oluşan kafile ile sabah 06:00’da Ereğli’den hareket eden TSO Kafilesi, Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ikram edilen kahvaltı yerine ulaştı. Topluca yapılan kahvaltının ardından Fuar alanına hareket edildi. İstanbul-Tüyap’ta gerçekleştirilen fuarı ziyaret eden üyeler gelişen ve yeni teknolojik ürünleri yerinde görme ve inceleme fırsatı yakaladılar.  

Akşam saat 17.00’de fuar alanından ayrılan kafileye, TSO tarafından akşam yemeği ikram edildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ereğli’ye dönen kafilede, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çivici’ de yer aldı.

Yorumlar
  • Orhan Kaptan
    13 Şubat 2018 Salı 13:28

    Her sene sadece bir fuar gezisi yapan TSO son zamanlarda gezi üstüne gezi düzenliyor, bu bir seçim yatırımı olabilirmi,ayrıca 40 kişilik kafilede acaba bir kişi bile bu fuarla ilgili bir faaliyette bulunacakmı? Sabah kahvaltısı ve akşam yemek ziyafeti ile kimlerin oyuna talipsiniz,resimde görülen katılımcıları tenzih ediyorum,TSO tarafından gezi düzenlenmiş,üyelerin aidat paraları yenecek,tabi ki katılacaklar,hiç değilse verdiğiniz resimlerde sırıtarak insanların aklı ile alay etmeyin,