Emniyet bilgilendirdi…

10 Şubat 2019 Pazar 14:37

Emniyet bilgilendirdi…

Emniyet bilgilendirdi…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından  öğrenci ve halkı bilinçlendirme amaçlı olarak uygulama yaptı.

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri öğrenci ve halkı  bilgilendirmek amaçlı uygulama yaptı. Alınan bilgiye göre, Alaplı İçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri ; Narko rehber, Uyuma Projesi ve yaya öncelikli trafik  uygulaması  gerçekleştirdi. Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafında gerçekleştirilen uygulamalarda vatandaşlara, Narkorehnber, uyuma projesi ve yay öncelikli trafik eğitimi konularına dikkat çekildi.

Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin’inde bizzat katıldığı uygulamada, Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü   Ekipleri tarafından  gerçekleştirilen uygulamada ayrıca, 750 öğrenci ve 300 merkez  mahalle halkına slayt sunumu eşliğinde  eğitim ve bilgilendirme yapıldı. Diğer mahallelerde de  eğitim ve bilgilendirme çalışmaları devam edecek.

Uyglama sonunda Alaplı halkı ve öğrenciler Alapll İlçe Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin öncülüğünd gerçekleştirilen uygulamada görevli Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerine teşekkür ederek, uygulamada öğrendiklerini  herkesle paylaşacaklarını ve kurallara uyacaklarını belirttiler.

Yorumlar