Elif Lions’tan kadınlar matinesi!..

13 Mart 2019 Çarşamba 12:25

Elif Lions’tan kadınlar matinesi!..

Elif Lions’tan kadınlar matinesi!..

Kdz. Ereğli Elif Lions Kulübü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kadınlar Matinesi düzenledi.
Kdz. Ereğli Elif Lions Kulübu Başkanı Güzide Ülkü Haber Merkezimize yaptığı açıklamada, bir bayan kulübü olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlamayı geleneksel hale getirdiklerini söyledi.
Bu sene ünlü sanatçı Gökhan Sezen’den geceye gelmesi için 3 ay önceden söz aldıklarını ve bu geceyi gerçekleştirdiklerini belirten Güzide Ülkü, şunları kaydetti:
“Gecenize 300 bayan katılım gösterirken ünlü sanatçı Gökhan Sezen’den uzun zamandır hasret kaldığımız güzel bir Türk Sanat Müziği konserine tanık olurken, şarkılara eşlik ettik. İlçemizde uzun zamandır sanatçı eşliğinde Bayanlar Matinesi yapılmamıştı. Bizleri kırmayarak gecemize katılan ünlü sanatçımız Gökhan Sezen başta olmak üzere, bizleri yalnız bırakmayan bayanlarımıza teşekkür ediyorum.
Bu güzel gecemizden elde edeceğimiz gelirini Lions Kulüpleri olarak Bursa’da yaptırmakta olduğumuz Alzhemier hasta konuk evine göndereceğiz. Taptığımız etkinliklerden elde ettiğimiz gelirlerin ihtiyacı olan yerlerde kullanılması bizleri mutlu ediyor. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecek. Bizler Karadeniz Ereğli Lions Kulübü olarak 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü Bayanlar Matinesinde bizleri yalnız bırakmayan bayanlarımıza ve bizlere destek olan üyelerimize teşekkür ediyorum.”

 

Yorumlar
  • Ereğli
    14 Mart 2019 Perşembe 13:31

    İnsan saglini bukadar dusunyosaniz neden AVM lerdeki gibi yürüyen bant sistemi daha sağlıklı olurdu diye dusunyom