Demirtaş’tan kadınlar matinesi…

9 Mart 2019 Cumartesi 11:24

Demirtaş’tan kadınlar matinesi…

Demirtaş’tan kadınlar matinesi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Anadolu Otelde Kadınlar matinesi düzenledi.

Anadolu otelde gerçekleştirilen ve şarkıcı Hediye Biliç’in sahne aldığı geceye AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in eşi Feyzan Şahin, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru ve yönetimi, belediye meclis üyesi adayları ve yaklaşık bin 500 Gülüçlü kadın katıldı.

Gülüç belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş Eşi Işıl Demirtaş, Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve meclis üyesi adayları ile alkışlar arasında girdi.

Konser öncesinde konuşan Gülüç belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş “ Benim başkan olmamda Gülüçlü kadınların emeği çok fazla. Bugün de burada 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla bir araya geldik. Başta eşim Işıl Demirtaş olmak üzere tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

Gülüçlü kadınlarda Gülüç belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş'a desteklerinin her zaman devam edeceğini söylediler. 

Ak Parti Gülüç Belde başkanı İsmail Yılmaz’da konuşmasında tüm Kadınların 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladığını kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından Hediye Biliç’in konseri ile gece sona erdi.

 

Yorumlar