Demirtaş işçi ve memurları sevindirdi…

9 Ağustos 2019 Cuma 19:02

Demirtaş işçi ve memurları sevindirdi…

Demirtaş işçi ve memurları sevindirdi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın bayram öncesinde işçi ve memurların maaşlarını bayram öncesinde ödediği bildirildi.

Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, bayram öncesi çalışanlarımızı sevindirdi. Başkan Gökhan Demirtaş’ın talimatıyla belediye memur ve işçi maaşları Bayram öncesi ödendi.  Demirtaş, Kurban Bayramı sonrasına denk gelen maaş ödemeleri 9 Ağustos Cuma günü memurların ve işçilerin hesaplarına yattığını bildirdi.

Her zaman alın terinden ve emekten yana olduklarını göreve geldiğinden bu yana memur ve işçi maaşlarını bir gün aksatmadıklarını belirten Başkan Demirtaş, “Bütün personelimize şimdiden iyi bayramlar ve iyi tatiller diliyorum. Belediye personelimizin Kurban Bayramı sonrasına denk gelen maaş ödemeleri 9 Ağustos 2019 Cuma günü itibariyle hesaplarına yatırdık. Göreve geldiğimiz 2014 yılında ilk işimiz, personelimizin düzenli olarak maaşlarını vermek oldu. Göreve geldiğimizden bu güne, 1 gün bile personelimizin maaşını geciktirmedik. Çalışanımızın hakkını alın teri kurumadan vermenin en doğru yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Gülüç Belediyesi büyük bir ailedir. Bu vesileyle Personelimizin ve Gülüç’lü hemşerilerimin Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice bayramlar diliyorum” dedi.

Yorumlar