Değişim için aday oldu...

9 Ocak 2019 Çarşamba 18:53

Değişim için aday oldu...

Değişim için aday oldu...

Alaplı Anadolu Engelliler Derneği Alaplı Şubesi 2. Başkanı Ramazan Ulupınar, Alaplı Yeni Siteler Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Ulupınar yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; ‘Seçimler; halkımızın kendini yönetecek kadroları iş başına getirmeleri için yapılan birer demokrasi şölenleridir.

Milletimiz 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde de yönetimde görmeyi arzu ettikleri kadroları iş başına getirmek için tercihlerini ortaya koyacak ve iradelerini sandığa yansıtacaklardır. Uzun yıllardır çeşitli sivil toplum kuruluşlarının değişik kademelerinde yapmış olduğum farklı görevlerden edindiğim bilgi ve tecrübemi Yeni Siteler Mahallesi sakinlerimizin yararına kullanmak ve Mahalle halkımızın 7 gün/24 saat her ihtiyaç duyduklarında ulaşabilecekleri bir muhtarlık deneyimini halkımıza yaşatabilmek için Yeni Siteler Mahallesi Muhtarlığına aday olduğumu beyan ediyorum.

ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI sloganıyla mahalle halkımızın destek ve teveccühleriyle verilen görevi layığıyla yapacağıma inanıyorum’

ÖZGEÇMİŞ

1976 yılında Devrek’te doğdu. İlk ve Ortaokulu Kozlu’da okudu. 1994 yılında Alaplı Yeni siteler mahallesinde ikamet etmeye başladı. 2008 yılında Anadolu Engelliler Birliği Derneği Alaplı şubesinin kurucuları arasında yer aldı. 2011 yılında Alaplı Kent Konseyi Engelliler komisyonunda görev yaptı. 2014 yılında Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübünün kurucuları arsında yer aldı. 2014 Mahalli idareler yerel seçimlerinde Belediye Meclisi üyesi adayı oldu. İlçemizde sosyal, toplumsal ve sportif faaliyetlerde farklı bir çok kademede çeşitli görevler yapan ve bu birikimlerini Yeni Siteler Mahallesi Muhtarı olarak da toplum yararına sarf etmek için Yeni Siteler Mahallesi Muhtarlığına aday olan ve halen; Anadolu Engelliler Birliği Derneği Alaplı Şubesi, Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkan yardımcılığı ve Alaplı Kent Konseyi Genel Kurul üyeliği görevlerini yürüten ULUPINAR evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlar
  • Yasin çavuş
    9 Ocak 2019 Çarşamba 19:15

    Doğru karar doğru insan başarılar seninleyiz