Davanın emrinde, Başbuğ’un yolunda Liderin yanında…

28 Nisan 2018 Cumartesi 17:34

Davanın emrinde, Başbuğ’un yolunda Liderin yanında…

Davanın emrinde, Başbuğ’un yolunda Liderin yanında…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk, göreve gelişlerinin birinci yılı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Demirtürk sosyal medya üzerinden yayımladığı mesajında “Milliyetçi Hareket Partisi Kdz Ereğli İlçe Teşkilatının güzide temsilcileri ve kıymetli Ereğli halkı ;  Ömrümün büyük bölümünde il ve ilçe teşkilatlarında çeşitli görevlerde gururla hizmet ettiğim Hak Davamızın Mabedi Milliyetçi Hareket Partisi’nin 1 yıl önce yapılan İlçe Başkanlığı Seçimlerinde parti üyelerimizin ve halkımızın desteği, delegelerimizin oyları ve teveccühü ile İlçe Başkanlığı görevine layık görüldüm.

Bu destek ve teveccühün gereği olarak, makamından güç alan değil makamına güç veren bir başkan olmaya gayret edeceğime söz vermiş, Davamı ve artık bulunduğum makamı sadece gönlümde değil sırtımda ve başımın üstünde taşıyacağımı, tek başıma da kalsam bu yolda yürümekten asla vaz geçmeyeceğimi beyan etmiş, kırgınlıkları küskünlükleri bitirip, çözümsüzlükleri ortadan kaldırıp bütünleşmeyi , birlik beraberliği tesis edeceğimi söylemiş, Milliyetçi Hareket Partisi’ni Ereğli’de görmezden gelinen değil aksine göz önünde olan , herkesin takdir ettiği ve bünyesine katılmak istediği, gündem olan ve gündem belirleyen bir parti konumuna getireceğimizi iddia etmiştim...

1 yılımızı dolduğumuz bu günlerde gururla ifade ediyorum ki beyanlarımızı, sözlerimizi ve iddialarımızı büyük oranda gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir ve her zaman güçlü bir ekip çalışması ister. Bu sebeple Davamıza ve Ereğli’mize hizmet anlayış ve amacı ile yola çıktığım yönetici arkadaşlarım elini hatta bedenini taşın altına koymuş ve bu sözlerin ve iddiaların yerine getirilmesi için büyük gayret göstermişlerdir.

Değerli Dava Dostları ; Milliyetçi Hareket Partisi artık Ereğli’de söz sahibidir, siyasete yön verebilen güçtedir ve böyle olmaya da devam edecektir.

Kıymetli Ereğli Halkı;  Milliyetçi Hareket Partisi tüm teşkilatlarını sizlerin arasından yetişip sizlere hizmet etme ve Ereğli’ye değer katmayı amaç edinmiş ahlaklı, çalışkan ,dini ve milli değerlerine bağlı kişilerden oluşturmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi artık Ereğli’nin partisidir.

“Davanın Emrinde,  Başbuğun Yolunda,  Liderin Yanında “ diyerek 1 yıldır benimle beraber bu yolda yürüyen tüm yönetici kardeşlerime, teşkilatlarıma, parti üyelerime ve gönlü bizimle olan herkese teşekkür ederim.

Davamız büyük , Gönlümüz geniş, yolumuz uzun ve kapımız herkese açıktır..

Saygılarımla”

 

Yorumlar