DEMİR; ‘Olayda suçlamalar yapıldı…’

19 Kasım 2018 Pazartesi 23:05

DEMİR; ‘Olayda suçlamalar yapıldı…’

DEMİR; ‘Olayda suçlamalar yapıldı…’

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç, Zonguldak ASKF Ereğli Temsilcisi Fikri Kayacan, Zonguldak Ereğli Spor antrenmanını ziyaret etti.

Vefat eden Gülüç Belediyesporlu oyuncunun cenazesine katılan Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç cenaze sonrasında Beyçayırı Sahasında Zonguldak Ereğli Spor idmanını ziyaret ederek yaşanan elim olayla ilgili değerlendirme yaptı.

Yaptığı değerlendirmede bazı spor kulübü yöneticilerini kastederek ‘kendini bilmez kişilerdir’ dedi.

Zonguldak ASKF Başkanı Kemal Demir Zonguldak Ereğli Spor U-17 takımı ile yaptığı sohbette ‘dünkü olayla bazı suçlamalar yapıldı. Tabi ben sizi yönlendirmek için konuşmuyorum. Birkaç tane insan provokatörce konuşmalar yaptığı için buralara kadar gelip konuşuyorum. Ama hiçbir insan bir insanın vefat etmesini istemez. Ama bunların üzerinden rant sağlayıp toplumda bir yerlere gelmeye çalışanlar olursa onlarda kendi bilmez kişilerdir. Ambulans ASKF ve TFF ile alakalı değildir. Sağlık tedbirlerini kulüpler almak zorundadır. Bizler kulüplerimizin yükünü hafifletmek istiyoruz. Ama ambulans İl Sağlık Müdürlüklerince görevlendirilir. Bazı ekonomik durumu iyi olan kulüpler ambulansı ücreti karşılığında sahaya getirebiliyor. Bu vesile ile Zonguldak Ereğli Spor olarak sizlere okul ve spor yaşantınızda başarılar diliyorum. Sizin gibi gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum. İdmanınızı böldüğümüz için kusura bakmayın. Ama bu resimde bizim için hatıradır. ASKF binamızda yerini alacaktır.’ dedi.

Gerçekleşen ziyarette duygularını ifade eden Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ise ‘Zonguldak Ereğli Spor çok genç bir nesil. Başkanımızın dediği gibi bizler sizleri kahve köşelerinden ve internet kafelerden spor alanlarına kazandırmayı ve topluma yararlı bir nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz. Zonguldak Ereğli Spor olarak sizlere ileriki yaşantınızda ve liglerde başarılar diliyorum’ dedi. 

Yorumlar