Çocuklar gönüllerince eğlendi, veliler de bilgilendirildi

25 Mart 2017 Cumartesi 20:14

Çocuklar gönüllerince eğlendi, veliler de bilgilendirildi

Çocuklar gönüllerince eğlendi, veliler de bilgilendirildi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde açılacak olan Üstün Nesil Koleji tarafından sahil bandında tanıtım etkinliği düzenlendi. Etkinlikte çocuklar kendileri için hazırlanan oyun alanında gönüllerince vakit geçirirken, veliler ise kolej ile ilgili görevlilerden bilgi aldı.

Ereğli’ye bağlı, Gülüç Beldesinde 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçecek Üstün Nesil Koleji tarafından sahil bandı Bozahane mevkiinde tanıtım etkinliği gerçekleştirildi.  Sahil bandında çocuklar için oluşturulan oyun parkuru ve boyama etkinliği ile yapılan programda çocuklar gönüllerince eğlendi. Çocukları ıyun parkında oynayan veliler ise Kolej görevlileri tarafından bilgilendirildi. Kolejin yapısı eğitim çalışmaları hakkında bilgiler alan veliler, kendilerine verilen bilgilerin çok faydalı olduğunu ve çocuklarının iyi bir eğitim almaları için kendilerine fırsat sunulduğunu bunu da değerlendireceklerini söylediler.

Kolej adına tanıtım etkinlikte bilgilendirme yapan okulun beden eğitimi öğretmeni İlgi Sezen' de konuşmasında "Burada kolejimizin tanıtımı ile ilgili bir etkinlik yaptık. Bazı çocuklar burada oyun parkurunda eğlenip oyunlar oynarken bazıları da boyama standında görevlilerimizce güzel dakikalar yaşadı. Kolej görevlilerimiz tarafından da velilerimizi bilgilendirildi. Velilerimizin soruları da yanıtlandı. Bizler Üstün Nesil Koleji olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için görevimizin başındayız" dedi.

Yorumlar