Çocuk oyun dünyasına başlandı...

30 Aralık 2016 Cuma 20:44

Çocuk oyun dünyasına başlandı...

Çocuk oyun dünyasına başlandı...

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kışla Mahallesi Potbaşı mevkisinde yaklaşık 22 dönüm alana çocuk oyun dünyası projesi yapımına başladıklarını açıkladı. Kdz. Ereğli Belediyesi olarak çocuklara büyük önem verdiklerini belirten Uysal “Çocuk oyun Dünyası Potbaşı’nda ki eski Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi ve İtfaiye Müdürlüğü’müzün bulunduğun 22 dönümlük alana yapılıyor.

Şantiyenin yıkılması ile birlikte yağmurlama hattı çalışmalarını tamamladık. Şu anda da zemin betonları hızlı bir şekilde dökülmeye başlandı. Buraya büfeler, oyun grupları, WC.’ler, oturma grupları monte edilecek. Oyun gruplarımızı aldık ve depolarımızda muhafaza ediliyor. Hava şartlarına bağlı olarak en geç Mayıs ayı sonuna kadar çocuk oyun dünyası projemizi bitirip çocuklarımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz. Kdz. Ereğli Belediyesi olarak hedefimiz çocuklarımızı ve ailelerini mutlu etmek.” dedi.

Yorumlar
  • Zafer atar
    1 Ocak 2017 Pazar 12:42

    O kadar güzel yeşil güzel alan varken fabrikanın zehirin dumanın pisliğin içine çocuk alanı yapmak hangi akla hizmet anlamış değilim. Zaten hepimiz bu şehirde zehir soluyoruz bu projeyle çocuklarımız daha çok zehirlenerek. İdareciler bi yanlıştan bir an önce vazgeçmeli