Çaturoğlu ve Çakır: "Her zaman yanınızdayız..."

12 Eylül 2017 Salı 13:27

Çaturoğlu ve Çakır: "Her zaman yanınızdayız..."

Çaturoğlu ve Çakır: "Her zaman yanınızdayız..."

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurul Üyeleri Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas Klubünü ziyaret ettiler.

Zonguldak Milletvekili  Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Karadeniz  Ereğli Yelken İhtisas Kulübünü ziyaret ederek, çalışmalarında başarı ve destek sözü verdiler.

Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas Klubü Başkanı Tümay Bakkaloğlu  ve Onursal Başkan Metin Akman, Yönetim Kurul Üyeleri ve sporcular Milletvekili Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır’ı karşılayarak, hoşgeldiniz dileklerini ilettiler.    

Milletvekili Çaturoğlu, sportif faaliyetlerle ilgili yapılan paylaşımlar sonrasında bir süre sporcularla sohbet etmek için ziyaret ettiklerini  belirterek, bundan sonraki çalışmalarda da yelken sporumuza gereken desteği vereceklerini vurguladı.    

İlçe Başkanı Çakır ise,  Türkiye'de marka değeri olan yelken sporunun Karadeniz Ereğli’de önemli bir yeri olduğunu söylediç. Çakır ayrıca; “ Karadeniz Ereğli  Yelken İhtisas Kulübü başarısının devamı için geçmişte olduğu gibi her konuda destek olmaya hazırız.  Şehrimize değer katan sporların  yaşaması ve gelişmesini de önemsiyoruz.”

Çaturoğlu ve Çakır, Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas Klubünde  denizde  spor aktivitelerini  izleyerek, amatör denizciliğin gelişimi hakkında Başkan Bakkaloğlu ve Onursal Başkan Akman istişare yaparak, bilgi alış verişinde bulundular.

Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas Klübü Başkanı Bakkaloğlu ise yaptığı açıklamada, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurul Üyelerine ziyaretten ötürü teşekkür ederek, sporcularımızın başarıları için elimizden geleni yapacağız, yelken sporunu daha iyi yerlere getireceğiz” dedi

 

 

 

 

 

Yorumlar