Çaturoğlu “Külliyen YALAN”

27 Mart 2018 Salı 18:47

Çaturoğlu “Külliyen YALAN”

Çaturoğlu “Külliyen YALAN”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP İlçe Başkanı Sertan Ocakcı'nın Turizm Fakültesi yapılması planlanan Kdz.Ereğli eski devlet hastanesi arazisinin Askeri'yeye devri konusunda yaptığı basın açıklamasını yalanladı. Çaturoğlu: "Böyle bir devir söz konusu değil. Külliyen yalan", dedi.

Çaturoğlu tarafından yapılan açıklama da "CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Sayın Sertan Ocakcı’nın, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Kampüsü yapılmak üzere BEÜ’ye tahsis ettirdiğimiz Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi arazisinin yeni Rektör tarafından Askeriyeye devredildiği iddiası külliyen yalandır. Hem Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı ile hem de Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun ile yaptığımız görüşmelerde böyle bir devrin söz konusu olmadığı belirtilmiştir. Ana muhalefet partisi İlçe Başkanını Kdz.Ereğlimizi yakından ilgilendiren böyle önemli hususlarda kamuoyuna doğru bilgi vermeye ve daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla”

Yorumlar
  • Mehmet temel
    27 Mart 2018 Salı 19:36

    Sayın milletvekili, niye askeriyeye sormadın ? Çünkü oradan alacağın cevabı adın gibi biliyorsun. Bu yalanlamada kelime oyunu yapıyorsunuz. Sertan başkan sayesinde öğrendiniz bu işi.