Bizim için bir gün değil her gün değerlisiniz…

14 Mart 2019 Perşembe 18:42

Bizim için bir gün değil her gün değerlisiniz…

Bizim için bir gün değil her gün değerlisiniz…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, düzenlenen ikinci kadınlar matinesinde Ereğlili kadınlarla bir araya geldi. Şahin yaptığı konuşmasında “Bizler için sadece bir gün değil her gün kadınlarımızın günüdür” dedi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin eşi Ferzan Şahin ve ekibi tarafından ikincisi düzenlenen kadınlar matinesi Eski Bağlık gazinosunda gerçekleştirildi. Ereğli’nin sevilen sanatçısı Neray’ın sahne aldığı matinede konuşan Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin “Bizler için sadece bir gün değil her gün kadınlarımızın günüdür” dedi.

Şahin Konuşmasında “Bizler belediyeyi kazandığımız takdirde 52 hafta boyunca sürekli olarak etkinlikler yapacağız. Kadınlarımız için turlarımız olacak. Gezilip görülebilir tüm yerlere her şeyin belediye tarafından karşılandığı gezilerimiz olacak. Öğrencilerimiz için kırtasiye yardımlarımız olacak. Hükümetimizin okullar açılmadan önce sıraların üzerine koyduğu kitaplara bizlerde kırtasiye malzemelerimizi koyacağız. Hanımlarımızın istihdamı için tekstil atölyeleri açacağız. Açacağımız tekstil atölyelerinde çalışan kadınlarımızın çocuklarını da düşünerek bu atölyelerin karşısına çocuk kreşleri açacağız. Bunlar sadece kadınlarımıza yönelik projelerimiz. Sizleri önce 17 Mart akşamı düzenleyeceğimiz konser alanımıza daha sonra da 19 Mart Salı günü eski terminal alanında Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Etkinlik Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin’in salondan ayrılmasının ardından devam etti.

Yorumlar