Birlik Beraberlik yemeğinde buluştular!..

13 Mart 2018 Salı 11:20

Birlik Beraberlik yemeğinde buluştular!..

Birlik Beraberlik yemeğinde buluştular!..

Karadeniz  Ereğli Eczane Teknisyenleri Derneğinin düzenlemiş olduğu yemek organizasyonu  Mühendisler Derneği’nde geniş bir katılımla yapıldı.   

Karadeniz  Ereğli’de eczanelerde görev yapan eczane teknisyenleri, Karadeniz Ereğli Eczane Teknisyenleri Derneği’nin düzenlemiş olduğu birlik, beraberlik yemeğinde  bir araya geldiler.

Mühendisler Derneği’nde gerçekleştirilen akşam yemeğinde  bir konuşma yapan Karadeniz Ereğli Eczane Teknisyenleri  Derneği Başkan Hasan Yatman, Öncelik meslektaşların sorunlarının ele alınması gerektiğini vurguladı. Yatman konuşmasında ayrıca şu görüşlere yer verdi; “ Birlik ve beraberlik içerisinde olursak sorunlara ışık tutulabileceğini, el ele verilirse mesleğimizi daha ileriye taşıyabileceğimize ve tüm teknisyenlerin derneklerine üye olmaları çağrısında bulundu.

Bir arada olursak sorun ve sıkıntılarımıza bir nebzede çözüm bulabilirsek ne mutlu bize… Bundan sonra da bu tür etkinliklerimizi zaman yaparak üyelerimizle bir araya geleceğiz. Bizleri kırmayarak birlik, beraberlik gecemize katılan eczane teknisyeni arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi

Birlik, beraberlik gecesi müzik eşliğinde gecç saatlere kadar devam ederken teknisyenler gönüllerince eğlendi.

Yorumlar