Bilardo severlerin yeni adresi CNK bilardo…

28 Aralık 2018 Cuma 20:03

Bilardo severlerin yeni adresi CNK bilardo…

Bilardo severlerin yeni adresi CNK bilardo…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde genç iş adamları Cenk Zanbakoğlu ve Volkan Kaya’nın işletmeciliğini yaptığı CNK Bilardo ve Kafe, gençlerin yeni mekânı oldu. Gençler tarafından çok sevilen Zanbakoğlu ve Kaya, amaçlarının ilçede bilardo sporunu her kesime sevdirmek olduğunu ifade ettiler. İl Bilardo Şampiyonasını da Zanbakoğlu ve Kaya işletmeciliğini yaptığı CNK Bilardo’ da gerçekleştirilecek.

Ereylin Alış Veriş merkezinin beşinci katında genç iş adamları Cenk Zanbakoğlu ve Volkan Kaya’nın işletmeciliğini yaptığı CNK bilardo ve Kafe, gençlerin yeni mekânı oldu. İkilinin devir alması ile CNK bilardoya akın eden gençler, huzurlu ve sıcak ortamda bilardo oynamanın keyfini yaşarken, yeni arkadaşlarda edinme fırsatı yakalıyor.

Belgelerinin hepsi tamam olan CNK bilardo salonu, 5-6-12-13-18-19-20 Ocak  2019 tarihinde düzenlenecek olan 3 bant bilardo Zonguldak il şampiyonasına da ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 90 sporcunun katılacağı turnuvada bilardocular dereceye girmek için çaba sarf edecek.

Gerek İl Şampiyonası gerekse de başta gençler olmak üzere her kesimin sevgisin kazanan Zanbakoğlu ve Kaya amaçlarının bilardo sporunu ilçede yaygınlaştırmayı hedeflediklerini kaydettiler. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Cenk Zanbakoğlu “Bilardo sporu ilçede fazla bilinmiyor ve sevilmiyordu. Bizler bu sporun sevilmesi ve yayılması adına güzel bir işe imza attığımızı düşünüyorum. Amaç gençlerimizin bu spora eğilim göstermesini sağlamak. 5-6-12-13-18-19-20 Ocak  2019 tarihinde düzenlenecek olan 3 bant bilardo Zonguldak il şampiyonasına da ev sahipliği yapacağız. Bu deneyimle de birçok arkadaşımızın tecrübe edinmesini de etken olacağız. Salonumuza herkesi davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar