Benim tek hedefim hizmet etmek…

8 Mart 2019 Cuma 13:47

Benim tek hedefim hizmet etmek…

Benim tek hedefim hizmet etmek…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İYİ Parti İl Genel Meclis birinci sıra adayı Sinan Durdu gece gündüz demeden seçim çalışmalarına devam ediyor.

İYİ Parti İl Genel Meclis birinci sıra adayı Sinan Durdu seçim çalışmalarına Belen Mahallesi, Soğanlı Yörük, Aydınlar köyü, Danışmentli, Ormanlı Cuma, Aydınlar, Ortacı Köyü, Yunuslu köylerinde devam etti.

Seçim çalışmaları ile ilgili olarak açıklamada bulunan İYİ Parti İl Genel Meclis birinci sıra adayı Sinan Durdu, kendisine gösterilen teveccühten dolayı yaşadığı mutluluğu kelimelere dökemeyeceğini ifade etti. Durdu açıklamasında “ Dün akşamdan bu yana Belen Mahallesi, Soğanlı Yörük, Aydınlar köyü, Danışmentli, Ormanlı Cuma, Aydınlar, Ortacı Köyü, Yunuslu köylerinde seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerek iş hayatımda gerekse de özel hayatımda her zaman insanlarla iç içe oldum. Onların dertleri ile dertlendim. Hiçbir görevim olmamasına rağmen sorunlarının çözümü için elimi taşın altına koymaya çalıştım. Bugüne kadar Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında idim. Ancak siyasette neyin ne zaman olacağı belli olmuyor. Bazı kesimler tarafından CHP’den koparıldım. Koltuk sevdamız olmadı olmayacakta. Amacımız bölge halkımıza hizmet etmek” dedi.

Yorumlar