Benden başka durduracak adam mı bulamadınız?

30 Nisan 2018 Pazartesi 13:33

Benden başka durduracak adam mı bulamadınız?

Benden başka durduracak adam mı bulamadınız?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gündüz saatlerinde alkol alan sürücü polislere tepki gösterdi. Yanında bayan arkadaşı bulunan ve ayakta dahi duramayan sürücü “İnsan kız arkadaşının yanında alınır mı? Sizde hiç saygı kalmamış’ sözleri ile polise tepki gösterdi.

Olay ilçeye bağlı Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre alkollü olarak araç kullandığı ihbarı edilen 19 EB 246 plakalı kamyonet sürücüsü H.K. (55) Uğur Mumcu caddesi üzerinde trafik ekipleri tarafından durduruldu. Polisin kendisini durdurmasına sinirlenen H.K. “İnsan kız arkadaşının yanında alınır mı? Sizde hiç saygı kalmamış. Benden başka durduracak adam mı bulamadınız. Herkes bir şeyler alıp yola çıkıyor. Onları neden almıyorsunuz?’ sözleri ile polise tepki gösterdi. Ehliyetini isteyen polislere önce ‘Ehliyetim Yok’ diyerek yanıt veren H.K., uzun uğraşlar sonucu ehliyetini polislere teslim etti. Karakola götürülmek üzere ekip aracına bindirilen H.K., polislerden arabasını da adresine kadar bırakmalarını istedi. 283 promil alkolü çıkan H.K. nın ilk kez alkolden işlem gördüğü bin lira ceza kesildiği, karakoldaki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edildiği öğrenildi. H.K. nın aracı ise çekici ile yedi emin otoparkına kaldırıldı.  

 

Yorumlar
  • Sefa acar
    1 Mayıs 2018 Salı 20:38

    Adam ickili suclu bu adamin yaptigi el parmak hareketleri kime Almanyada böyle hem alkol suclu bi polise sikiysa el parmak isareti yapsin en büyük cezayi alir ama bizde 1000tl ceza az az