Başkan Uysal'dan sporseverlere müjde...

27 Ağustos 2018 Pazartesi 15:17

Başkan Uysal'dan sporseverlere müjde...

Başkan Uysal'dan sporseverlere müjde...

Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, maçın ücretsiz olacağı müjdesini verdi.

Yapılan açıklama şöyle:

“Değerli Taraftarlarımız; 28.08.2018 Salı (Yarın ) 16.30’da 1074 Çankırıspor ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında maça girişlerin ücretli olacağına yönelik söylemler üzerine açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Kupa maçları Statüsünün 1/ (3) maddesinde “Kupa müsabakalarında bilet uygulaması ev sahibi takım tarafından yapılacaktır” denildiğinden tribün girişlerinin biletli olması zorunluluğu doğmuştur.

Ancak bu gelişme üzerine gün içinde Belediye ve Kulüp Başkanımız Sayın Hüseyin Uysal’ın talimatları doğrultusunda, ilgili kurumlarla yapılan görüşmeler sonucu, karşılaşmanın tribün giderlerinin tamamının Spor Kulübümüzce karşılanması kararı alınmıştır. Bu kapsamda karşılaşmaya girişler ücretsizdir. Tüm taraftarlarımıza duyurulur.”

Yorumlar
  • Asım can
    29 Ağustos 2018 Çarşamba 15:49

    Yok daha neler birde para alsaydınız para alacak toplayacak bir ortam yokki stadda ne varda ne parası toplayacaksınız on numara olmasa bile en az beşin üzerinde stad olacak ki ozaman olabilir bakın görün millet maçı nerelerde seyrediyor görmüyormusunuz siz dua edin bu taraftara böyle bir yere maç seyretmek için yinede geliyorlar