Başkan Demirtürk, TÜRK EĞİTİM-SEN' i ziyaret etti...

30 Aralık 2017 Cumartesi 13:47

Başkan Demirtürk, TÜRK EĞİTİM-SEN' i ziyaret etti...

Başkan Demirtürk, TÜRK EĞİTİM-SEN' i ziyaret etti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri beraberinde Ereğli Ocakları Vakfı Başkanı Murat Taşkıran, Türk Eğitim-Sen Ereğli Temsilciliğini ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen Ereğli temsilciliğinde yapılan bayrak değişikliği sonrası göreve gelen Gürol Keserci, ziyarete yaptığı konuşmasında ''Ziyaretiniz bizleri fazlasıyla onurlandırdı, görevi devraldığımız akşamı Ereğli Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Murat Taşkıran sağ olsun bizleri yalnız bırakmadı. İlk nezaket ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisinin yapması bizleri bir defa daha onurlandırmıştır. Sendikamızın her ne kadar bir siyasi parti ile organik bağı bulunmasa da MHP'ye gönül vermiş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Bu sebeple ziyaretiniz arkadaşlarımıza ekstra bir güç vermiştir. Tekrar hoş geldiniz der, ziyaretiniz için teşekkür ederim'' dedi.

Keserci'nin hoş geldiniz konuşmasının ardından söz alan Başkan Demirtürk ''Bizler eski ve yeni yöneticilere teşşür ederiz, inşallah bayrağı ileriye taşıma adına başarılı olursunuz. Bizler göreve gelen arkadaşlara başarılar diliyoruz. Tabi arkadaşların MHP'ye bağlılığı olmasa da gönül bağı var. Bu gönül bağı bizler için yeterli ve bu bağ devam edecek. Öğretmenlerimiz bizler için çok önemli, bu memleketin çöpçüsünü, beni, seni ve Cumhurbaşkanını yetiştiren bir öğretmen var. İnşallah memlekete hayırlı gençler yetiştirirsiniz. Bizim davamız, Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül verme ya da vermeme meselesi değil, önemli olan Milli davalarda bayrağı yere düşürmemektir. Bu vesileyle yeni başladığınız görevinizde tekrar başarılar diliyorum'' dedi. 

Ziyaret, yapılan sohbetin ardından sona erdi.

Yorumlar