Altınordu Futbol Okulu turnuvaya katılıyor…

16 Ocak 2019 Çarşamba 14:03

Altınordu Futbol Okulu turnuvaya katılıyor…

Altınordu Futbol Okulu turnuvaya katılıyor…

Altınordu FK Kdz. Ereğli Futbol Okulu, Altınordu FK tarafından düzenlenecek 22 Ocak- 1 Şubat 2019 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan ‘Tatil Şenliği ‘Futbol turnuvasına katılıyor.

257 TAKIM 5 BİN SPORCU KATILACAK

Altınordu FK tarafından 22 Ocak- 1 Şubat 2019 tarihleri arasında İzmir- Selçuk İsmet Onur bilge Tesisleri’nde düzenlenecek olan “Okullar kapanır, Altınordu Futbol Okulları’nda turnuva başlar.  ‘TATİL ŞENLİĞİ ‘turnuvası 4 etapta 10 gün sürecek.

Toplam 257 takımın katılacağı turnuvada 5 bin sporcu ter dökecek.

ALTINORDU KDZ. EREĞLİ FUTBOL OKULU DA GENİŞ BİR KATILIMLA TURNUVAYA GİDİYOR

Karadeniz Ereğli Altınordu Futbol Okulu da bu turnuvaya öğrencilerimiz ve veliler ile birlikte geniş bir katılım ile yer alacak. Altınordu Futbol Okul'nun açıklaması;

"İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu ilkesi ile çalışmalarını sürdüren Kdz.Ereğli Futbol Okulu, turnuvaya katılmakla Altınordu'nun tesislerini görme hem de yepyeni bir tecrübe kazanma şansı buluyor. Çocuklarımız yeteneklerini sergileyecek, Altınordu Scout antrenörleri takip edecek!  Futbol okullarımızda eğitim alan öğrencilerimiz Altınordu'nun köklerini görerek tarihimizi yakından tanıyacak ve profesyonel tesislerde çalışma imkânı bulacak. 

Hedefimiz; turnuvada “İyi birey, İyi vatandaş, İyi Futbolcu” ilkesi ile kentimizi en iyi şekilde temsil etmek."

Yorumlar