Ak Parti'den İhraç edilmişti!...

4 Şubat 2019 Pazartesi 02:23

Ak Parti'den İhraç edilmişti!...

Ak Parti'den İhraç edilmişti!...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Aday adayı Erol Çivici ile Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi basın oluşumunun başına getirilmek istendiği iddia edilen, Ak Parti Kurucu üyesi iken partiden disiplin suçu ile Fazlı Erdoğan’ın vekillik döneminde, Erdoğan’ın direktifleriyle ihraç edildiiği iddia edilen Mustafa Uysal’ın dün aksam Engin balıkda alkol masasında ki fotoğrafı objektiflere yansıdı.

Ak Parti Kurucu üyesi olan ancak Partiden disiplin suçu ile ihraç edildiği iddia edilen, her yazısında Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Ak Parti ailesini eleştiren Mustafa Uysal, Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Erol Çivici ile alkol masasında görüntülendi.

Mustafa Uysal’ın, Erol Çivici’nin belediye başkan aday adaylığında Çivici’nin danışmanlığını yaptığı da iddia edildi. Mustafa Uysal’ın Ereğli’den haber aldığı kaynakları ile geçtiğimiz üç ay öncesinde Erol Çivici’nin aday adaylığı döneminde bozahane mevkiinde balıkçı barınaklarında alkol masasında görüntülendiği iddialar arasında yer aldı.

Bugünlerde ise Mustafa Uysal’ın Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ nin (SKM) basın oluşumunun başına getirileceği gelen duyumlar arasında yer aldı.

Diğer yandan kamuoyunda Ak Parti Seçim Koordinasyon merkezi basın oluşumunun başına Ak Parti teşkilatlarında ve gençlik kollarından görev yapmış, partiye karşı eleştirisi olmayan, her daim partinin yanında olan bir ismin getirilmesinin istendiği öğrenildi.

Yorumlar