Ak Parti’de ‘KUMAŞ’ değişimi…

10 Temmuz 2018 Salı 13:34

Ak Parti’de ‘KUMAŞ’ değişimi…

Ak Parti’de ‘KUMAŞ’ değişimi…

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Kumaş, parti teşkilatındaki tüm olumsuzluklara karşı, seçimlerde ipi göğüsledi!..

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatının çiçeği burnundaki başkanı Mustafa Kumaş, beyefendi ve dürüst kişiliği sayesinde vatandaşların beğenisini kazandı.

Henüz 1 aylık İlçe Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgeye gelmesinde pay sahibi olan Kumaş, seçimlerde Ereğli’de çıkan Türkiye ortalamasının üstünde başarıyı gece gündüz demeden çalıştığı için hak etti.

PARÇALANAN YÖNETİME TUTKAL OLDU!..

Eski İlçe Başkanı’nın milletvekilliği nedeniyle istifa etmesinin ardından dağılmaya yüz tutan AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatını eksik de olsa, bir arada tutmayı başaran Kumaş, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan organizasyon eksikliklerini ve program değişikliklerine de zamanında müdahale ederek; uysal ama kararlı olduğunu kanıtladı..

REVİZYON ŞART!..

Herşeye rağmen seçimlerde başarılı bir portföy çizen Başkan Kumaş’ın daha iyi çalışabilmesi için AK Parti İlçe Teşkilatı içerisinde revizyon yapmasının şart olduğu ve kendi ekibini kurması gerektiği düşüncesi siyasi gözlemciler tarafından dillendirilirken, eski ekibin halen koltuk mücadelesi vermesi ise dikkatlerden kaçmıyor!..

Yorumlar