ALFEMO’da indirim üstüne indirim günleri!..

2 Kasım 2018 Cuma 15:10

ALFEMO’da indirim üstüne indirim günleri!..

ALFEMO’da indirim üstüne indirim günleri!..

Karadeniz Ereğli’de hizmet veren ALFEMO mağazaları mobilyada Enflasyonla Topyekün Macadele kapsamında yaptıkları yüzde 10 indirimin yanı sıra, geçtiğimiz günlerde yürürlüğe giren KDV indirimini de uygulamaya başladıklarını bildirdi.

Karadeniz Ereğli ALFEMO mağazaları yetkilisi Sertan Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, Mobilyada KDV oranının yıl sonuna kadar yüzde 18'den yüzde 8'e düşürülmesinin sektörü canlandıracağını belirtti.

İndirimin  hem üretici hem de tüketiciye fayda sağlayacağını ifade eden Yalçın şunları kaydetti:

ALFEMO Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamında yaptığımız yüzde 10 indirim sonrası KDV'nin düşürülmesiyle de ürünlerde yüzde 10 indirim daha olacaktır.

Bu yıl ekonomide yaşanan gelişmeler nedeniyle sektörde olumsuzluklar yaşanmıştır, "Bu karar açıklanır açıklanmaz sektörde doping etkisi oluşmuştur.  Daha çok üretim yapıp, daha çok kişi çalıştıracak, daha çok satış yapıp daha fazla vergi verilecektir.

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamında fiyatlarda daha önce yüzde 10 indirim yapmıştık" KDV'nin yüzde 8'e düşürülmesiyle yüzde 10 indirim daha yapacağız.Bu indirim tüm ürün gruplarımızda ve ayrıca Kids & Teens Markamızda bulunan Bebek ve Genç odası modellerimizde geçerli olacaktır.

Enflasyonu da hesaba kattığımız zaman, mobilya sektöründe ciddi bir fiyat artışı olmuştu, üreticimiz fiyatları artırmadan döndüremiyordu. KDV indirimi, hem bizim hem de tüketicinin imdadına yetişti. KDV'nin yüzde 18'den yüzde 8'e düşürülmesi  büyük avantaj sunuyor.

 ALFEMO Mobilya Almanın tam zamanı! İndirim üstüne indirim geldi.

 

Yorumlar