ADD’den annelerimize özel etkinlik...

13 Mayıs 2018 Pazar 00:14

ADD’den annelerimize özel etkinlik...

ADD’den annelerimize özel etkinlik...

Atatürkçü Düşünce Derneği  Karadeniz  Ereğli Şubesi  tarafından  Anneler Günü etkinliği gerçekleştirildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz Ereğli  Şube Başkanı Yusuf Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri  tarafından  Anneler Gününe özel program dernek binasında gerçekleştirildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği  Karadeniz  Ereğli Şube Başkanı Yusuf Arslan ve Yönetim Kurul üyeleri  Anneler Gününe özel programda tarafından  Anneler Günü etkinliği gerçekleştirildi.

Başkan Arslan, Atatürkçü Düşünce Derneği  Karadeniz  Ereğli Şubesi Burs Fonu Başkanı Sn. Güler Demiroğlu başta olmak üzere dernekte emekleri olan, Karadeniz Ereğli’de  iz bırakan   isim olan Sn. Nurdan Oğuz’a plaketleri takdim edildi

Atatürkçü Düşünce Derneği  Karadeniz  Ereğli Şube Başkanı Yusuf Arslan konuya ilişkin yaptığı konuşmada, bugün anneler gününe özel  ei öpülesi annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, esenlikler sunuyoruz” Derneğimiz için çok özel annelerimiz olan Burs  Fonu Başkanımız Sn. Güler Demiroğlu’na,  Öznur Özkök Hanımefendi’ye, ayrıca en yeni Dernek üyemiz Dişhekımı Özlem Kısa’ye  plaketlerini takdim ederk, ç,içeklerimizi takdim ettik. Ayrıca günün anısına, eğitime vermiş oldukları destekleriden ötürü Nurdan Oğuz Hanımın plaketini de Yaşare  Aydın Hanım efendiye  plaketlerini takdim etmek istedik.

EN YENİ ÜYENİZ…

Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz  Ereğli Şubesi  Başkanı Yusuf Arslan ayrıca derneğin en yeni üuesi ve destekçisi olan Dişhekimi Özklem Kısa’ya da  aramıza oşgeldiniz diyerek, dernek rozetlerini taktılar.

Anneler Günü özel programı, son olarak ise tüm Annelerimizin anneler günü kutlanarak, çiçekler takdim edildi. Program günün ansısına kesilen pastayla sona erdi.

Yorumlar