20 yıl aradan sonra bir araya geldiler...

7 Şubat 2018 Çarşamba 13:15

20 yıl aradan sonra bir araya geldiler...

20 yıl aradan sonra bir araya geldiler...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi  Elektronik Bölümü 1996-97 mezunları, sınıf arkadaşları olan  Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven’i ziyaret etti.

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi  Elektronik Bölümü öğrencileri 20 yıl önce birlikte okudukları sınıf arkadaşları Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven’i ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek  Elektronik Bölümü öğrencileri, ziyarete ilişkin değerlendirmelerinde, “Ereğliler Derneği Başkanı, aynı zamanda sınıf arkadaşımız  olan  Bilgin Güven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 20 yıl sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşadık.20 yıl öncesine geri dönerek geçmiş anılarımızı, hocalarımızı hatırladık, mutlu olduk. Başkanımız, sınıf arkadaşımız Bilgin Güven’e de görevinde başarılar diliyoruz. ” dediler.

Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven ise, “Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünde beraber okuduğum okul arkadaşlarım bugün Ereğlililer Derneği’mize hayırlı olsun ziyaretine geldiler. 20 yıl aradan sonra kendilerini görmek çok farklı bir duygu… Kendilerine teşekkür ediyorum. Ereğli’miz için hep birlikte  çalışarak, Ereğli’mizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız.” Dedi.

 

Yorumlar