1 ayda ancak bina bulundu… Yönetim ise kayıp…

9 Ocak 2018 Salı 18:58

1 ayda ancak bina bulundu… Yönetim ise kayıp…

1 ayda ancak bina bulundu… Yönetim ise kayıp…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaklaşık 1 ay önce İyi Parti ilçe başkanlığına seçilen Asım Tazegül, parti binasının yerini belirledi. Ancak yönetim deki belirsizlik ise kafalarda ‘Yönetim yapamadı mı?’ sorularını gündeme getirdi.

 Zonguldak İyi Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar tarafından 11 Aralık tarihi itibari ile İyi Parti ilçe başkanlığı görevine atanan Asım Tazegül’den ses seda çıkmıyor. İlçe başkanlığı görevine aldıktan sonra kabuğuna çekilen Asım Tazegül’ün yönetimini ne zaman açıklayacağı ise merakla bekleniyor. İşlerin bu kadar ağır ilerlemesinden dolayı İyi partili ve partiye geçmek için düşünen vatandaşların kafalarında soru işaretlerine neden oluyor. Asım Tazegül’ün 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Gazeteciler Derneğini ziyaret edeceği, ancak derneği kiminle ziyaret edeceği de merakla bekleniyor.

Yorumlar
 • zonguldaklı
  20 Ocak 2018 Cumartesi 21:09

  yavaş yavaşşş. iyi iktidar...

 • Barış
  18 Ocak 2018 Perşembe 08:50

  Eskilerin artık emekli olma zamanı gelmiş geçmiş hala da koltuk için yarışıyorlar bunlara bir yaş statüsü getirmek farz oldu ya bi gidinde gençlere yol açınbe yeter be mezara kadar nerdeyse başkanlık yapacaklar ya sırayı genclere vermek zorundasınız

 • Sefa acar
  10 Ocak 2018 Çarşamba 16:51

  Yelen heb gümbür gümbür geliyoda secim sonrasi herkes koltugunda oturuyo bence hangi parti olursa olsun secimi kaybetimi birakacak bizde tamtersi oluyo basarisizsa gidecek gelecek belki onlardan daha iyi olacak

 • Necati TOPGÜL
  9 Ocak 2018 Salı 20:47

  Yapılan habere katılmıyorum. ALLAHIN izniyle İYİ Parti gümbür gümbür geliyor.2019 TÜRKİYE'de Başkan Meral AKŞENER. Okuyanlara Selamlar.